فرش كاشان

فرش را به قيمت كارخانه بخريد

 

نوسانات موجود در بازار نخ ، قيمت فرش را نيز دچار دگرگوني ساخته است . به گونه اي كه نميتوان براي فرش كاشان براي يك مدت معين قيمت خاصي را در نظر گرفت . 

براي داشتن يك خريد لذت بخش ما به شما خريد فرش كاشان از مجموعه فرش كاشان سرا را پيشنهاد ميكنيم

خريد فرش به قيمت درب كارخانه 

ارسال رايگان فرش تا درب منزل

پرداخت وجه درب منزل

 

شماره هاي تماس :   09130344002     -    09357718009

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۲۹:۲۰ توسط:كاشان سرا موضوع:

فرش طرح مستان

 

به عنوان يكي از طرح هاي پرفروش فرش كاشان ، ميتوانيم فرش طرح مستان ، فرش 1000 شانه با تراكم 3000 را نام ببريم . كه با نخ هاي صد در صد اكريليك هيت ست شده بدون پرزدهي و  در ابعاد استاندارد 12 ، 9 و 6 متري بافته و روانه بازار ميشود . 

براي خريد اينترنتي فرش كاشان مدل مستان با ما تماس بگيريد 

فرش طرح مستان-۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰-


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۲۴:۱۷ توسط:كاشان سرا موضوع:

خريد اينترنتي فرش كاشان

از آنجايي كه امروزه بيشتر مردم مشغوليت هاي زندگي شان افزايش يافته فرصتي براي گشتن در فروشگاه ها و نمايشگاه هاي فرش برايشان باقي نميماند . از اين رو خريد اينترنتي برايشان بهترين گزينه به حساب مي آيد . در فروشگاه اينترنتي كاشان سرا شما ميتوانيد فرش هاي ماشيني را با تنوع در طراحي و رنگ از چند نما مشاهده كنيد ، قيمت ها را در كمترين زمان ممكن با ديگر فروشگاه ها مقايسه نماييد ، سوالات خود را از مشاورين هميشه اماده كاشان سرا بپرسيد و در انتها با خيال راحت نسبت به خريد فرش كاشان اقدام كنيد . در نظر داشته باشيد كه شما فرش را با قيمت درب كارخانه خريداري ميكنيد . همچنين اينكه فرش را به صورت رايگان درب منزل تحويل ميگيريد و در صورت رضايت شما از كالاي ارسال شده برايتان ، وجه مورد نظر را پرداخت ميكنيد . 
 
فرش كاشان ، مجموعه اي از هنر ايراني
 
09130344002 - 09357718009
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۷:۳۱ توسط:كاشان سرا موضوع:

كارخانه فرش كاشان

بافت فرش در كارخانه فرش كاشان

براي بافت يك فرش ماشيني خوب به يك طرح خوب احتياج داريم . اين طرح ها توسط دستگاه هاي فرش بافي خوانده ميشود . از كامپيوتر براي سرعت بخشيدن به كار توليد فرش ماشيني استفاده ميشود . طرح هايي كه در ابتدا از آن صحبت كرديم در قالب عكس و تصوير و توسط ابزارهاي ورود عكس به كامپيوتر ، وارد كامپيوتر ميشود . بعد از آن تصاوير ويرايش شده رنگ آميزي ميشوند . اگر اين طرح و رنگ مورد قبول واقع شد ، طرح براي بافت به ماشين هاي قالي بافي ارسال ميشود .

رشد صنعت قالي بافي

از آنجا كه صنعت قالي بافي مورد توجه دسته بزرگي از مردم قرار گرفت ، كارخانه جات فرش ماشيني به صورت گسترده در كاشان و حومه شروع به فعاليت كردند . بيشتر كارخانه داران براي جلب مشتري و رضايت آن ها سعي در بالا بردن كيفيت نخ هاي مورد استفاده در بافت فرش كردند . تا جايي كه فرش ماشيني توليد شده در كارخانه فرش كاشان دست كمي از فرش هاي دستباف گونه ندارد .

 


برچسب: فرش ماشيني،قيمت فرش كاشان،خريد آنلاين،كارخانه فرش كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۳۳:۴۸ توسط:كاشان سرا موضوع: