فرش كاشان

فرش طرح مستان

 

به عنوان يكي از طرح هاي پرفروش فرش كاشان ، ميتوانيم فرش طرح مستان ، فرش 1000 شانه با تراكم 3000 را نام ببريم . كه با نخ هاي صد در صد اكريليك هيت ست شده بدون پرزدهي و  در ابعاد استاندارد 12 ، 9 و 6 متري بافته و روانه بازار ميشود . 

براي خريد اينترنتي فرش كاشان مدل مستان با ما تماس بگيريد 

فرش طرح مستان-۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰-


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۲۴:۱۷ توسط:كاشان سرا موضوع:

خريد اينترنتي فرش كاشان

از آنجايي كه امروزه بيشتر مردم مشغوليت هاي زندگي شان افزايش يافته فرصتي براي گشتن در فروشگاه ها و نمايشگاه هاي فرش برايشان باقي نميماند . از اين رو خريد اينترنتي برايشان بهترين گزينه به حساب مي آيد . در فروشگاه اينترنتي كاشان سرا شما ميتوانيد فرش هاي ماشيني را با تنوع در طراحي و رنگ از چند نما مشاهده كنيد ، قيمت ها را در كمترين زمان ممكن با ديگر فروشگاه ها مقايسه نماييد ، سوالات خود را از مشاورين هميشه اماده كاشان سرا بپرسيد و در انتها با خيال راحت نسبت به خريد فرش كاشان اقدام كنيد . در نظر داشته باشيد كه شما فرش را با قيمت درب كارخانه خريداري ميكنيد . همچنين اينكه فرش را به صورت رايگان درب منزل تحويل ميگيريد و در صورت رضايت شما از كالاي ارسال شده برايتان ، وجه مورد نظر را پرداخت ميكنيد . 
 
فرش كاشان ، مجموعه اي از هنر ايراني
 
09130344002 - 09357718009
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۷:۳۱ توسط:كاشان سرا موضوع:

كارخانه فرش كاشان

بافت فرش در كارخانه فرش كاشان

براي بافت يك فرش ماشيني خوب به يك طرح خوب احتياج داريم . اين طرح ها توسط دستگاه هاي فرش بافي خوانده ميشود . از كامپيوتر براي سرعت بخشيدن به كار توليد فرش ماشيني استفاده ميشود . طرح هايي كه در ابتدا از آن صحبت كرديم در قالب عكس و تصوير و توسط ابزارهاي ورود عكس به كامپيوتر ، وارد كامپيوتر ميشود . بعد از آن تصاوير ويرايش شده رنگ آميزي ميشوند . اگر اين طرح و رنگ مورد قبول واقع شد ، طرح براي بافت به ماشين هاي قالي بافي ارسال ميشود .

رشد صنعت قالي بافي

از آنجا كه صنعت قالي بافي مورد توجه دسته بزرگي از مردم قرار گرفت ، كارخانه جات فرش ماشيني به صورت گسترده در كاشان و حومه شروع به فعاليت كردند . بيشتر كارخانه داران براي جلب مشتري و رضايت آن ها سعي در بالا بردن كيفيت نخ هاي مورد استفاده در بافت فرش كردند . تا جايي كه فرش ماشيني توليد شده در كارخانه فرش كاشان دست كمي از فرش هاي دستباف گونه ندارد .

 


برچسب: فرش ماشيني،قيمت فرش كاشان،خريد آنلاين،كارخانه فرش كاشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۳۳:۴۸ توسط:كاشان سرا موضوع: